Tuna Mahallesi Su Tesisatçısı

GENÇ EKİP Tuna Mahallesi sıhhi tesisatçısı olarak  İstanbul Esenler Tuna Mahallesi bölgesinde 7 gün 24 saat su tesisatçı hizmeti sunmaktayız.Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

HİZMETLERİMİZ…

Petek Temizliği Hizmetlerimiz.Kombi Bakım Hizmetlerimiz. Kırmadan Gider Açma Hizmetlerimiz.Su Kacağı Tesbit Hizmetlerimiz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına  kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz.Tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizin veya iş yerinizin mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelmiş hatta geriye taşmış olabilir  bunun sebebi lavabolara dökülen çaylar yağlar yemek atıkları  bulaşık makinası atıkları veya başka bir neden bu mutfak gider tıkanıklıkları kırmadan robot cihaz yardımıyla uzman ekibimiz kısa sürede tıkanan lavaboyu açar ve hizmetinize sunar.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları,na dökülen çay yağ yemek atıkları sebze atıkları  gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir bu tür tıkanıklıklar sorun olmaktan çıktı biz bu lavabo  tıkanıklıkları ,nı kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan  açıyoruz tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz  ve boşa gider kimyasallar önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanmak daha doğru olur.Evinizdeki  kombinizin altında klozet tesisatında musluklarda lavabolarda duş teknesin de veya mutfak tesisatında çıkabilecek su tesisatı arızalarına anında müdahale ediyoruz   evinizin tüm tesisatını yeniliyoruz kat kaloriferi doğalgaz tesisatınızı özenle yapıyoruz bu konuda uzman ekip ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.lavabo montajı musluk değişimi duş kabini tamiratı pis su giderleri tamiratı sifon değişimi kombi montajı petek tamiratı montajı şohben montajı  çamaşır makine montajı  bulaşık makine si montajı  tüm tesisat tamirat hizmetlerimiz. sıcak su tesisatı soğuk su tesisatı hava tesisatı döşemesi hizmetleri sağlıyoruz.

Gider Açma

evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuvar klozet pimaş  gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir  biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi  makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Termal Kamera Kullanarak Bir Kaçak Araştırması

 Sıcaklık Farklarını İnceleyerek Kaçakların Bulunmasını Mümkün Kılar. Termal Kamera , Kaçakları Hızlı Ve En Uygun Şekilde Aramak İçin Sıcaklık Değişimlerinden Kaynaklanan Kızılötesi Radyasyonu Çok Yüksek Hassasiyetle Kaydeder!Müşterilerimiz İçin Her Yıl Yüzlerce Su Kaçağı Tespit Gerçekleştirmektedir. Termal Kamera Desteği İle Sıcak Su Hatlarında Oluşan Su Sızıntıları Noktasal Bulmayı Mümkün Kılar, Termal Kamera Su Kaçağı Tespit İşlemi Evinizde Hiç Bir Yeri Kırıp Dökmeye Gerek Duymadan Noktasal Su Kaçağı Bulma Olanağı Sağlar Buda Dairenizde Olası Tadilat Gibi Dertlerden Sizleri Hem Maliyet Yönünden Hemde Evinizde Bir Kaç Günlük Çalışmadan Kurtaracaktır. Hizmet Sektörüne Başladığı yıldan Bu Yana Müşteri Memnuniyetini Hep Benimsemiştir. İşinin Ehli Tesisat Ustaları, profesyonel Çalışma Ekibi Ve İlgili Şubeleriyle Sizlere Daima Güvenilir Hizmet Anlayışı İle Hizmet Vermeye GÜLER YÜZLE özen  Gösterecektir. ESENLER Su Kaçağı Tamiri Ve Onarımı Garantili Yapılmaktadır.

Bize Ulaşın!