Nine Hatun Su Tesisatçısı

GENÇ EKİP Nine Hatun Su Tesisatçısı

Esenler Nine Hatun Tesisatçısı olarak Nine Hatun Mah. 7/24 tuvalet tıkanıklığı açma-su kaçağı tespiti-gider tıkanıklığı açma ve sıhhi tesisat Hizmeti Vermekteyiz.Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

GENÇ EKİP  Nine Hatun Su Kaçağı Bulma

Esenler Nine Hatun Su Kaçağı Bulma servisi olarak Nine Hatun 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarımı

Sızdıran musluk ve borular, kırılmış tuvaletler, tıkanmış lavabolar ve drenajlar, Esenler bölgesinde, hizmet verdiğimiz tesisat sorunlarından sadece birkaçıdır. Hem hızlı hem de doğru şekilde sorunlarınızı çözeriz böylece sizde normal hayatınıza dönebilirsiniz. Bu ve diğer birçok basit onarım işlerine ek olarak, su tesisatı ve drenaj sistemleri üzerinde düzenli ev bakımı da sunuyoruz; bu, daha önce oluşabilecek ciddi sorunları veya rahatsızlıkları önlemenize yardımcı olabilir. Düzenli bakım aslında uzun vadede de tasarruf etmenize yardımcı olabilir.Kırmadan akıllı cihaz ile Su Kaçak Tespiti yapar ve sizi gereksiz masraflardan uzak tutar.

Borulardan ve sıhhi tesisat armatürlerinden oluşan su sızıntısı birçok ev için sıkıntılı bir durumdur. Erken sızıntı tespiti ve sızıntı onarımı olmadan, devam eden su sızıntıları ciddi su hasarına neden olabilir. Esenler Yakın Tesisat; su sızıntısı tespitinde ve su sızıntısı onarımında uzmanlaşmıştır. Ekibimiz, doğru ve zamanında elektronik kaçak tespiti ve onarımı için gerekli tüm su kaçak tamir ekipmanlarına sahiptir. Su kaçağı kaynaklarını tespit edip teşhis edebilir, müşterisine bilgi ve onarım seçenekleri hakkında önerde bulunur.

GENÇ EKİP TESİSAT ; sorunlarınıza en hızlı, en hesaplı çözümler üreteceğinden ve size minimum rahatsızlık vereceğinden emin olabilirsiniz.

GENÇ EKİP TESİSAT, Kırmadan akıllı cihaz ile Su Kaçak Tespiti yapar ve sizi gereksiz masraflardan uzak tutar.Borulardan ve sıhhi tesisat armatürlerinden oluşan su sızıntısı birçok ev için sıkıntılı bir durumdur. Erken sızıntı tespiti ve sızıntı onarımı olmadan, devam eden su sızıntıları ciddi su hasarına neden olabilir. GENÇ EKİP TESİSAT ; su sızıntısı tespitinde ve su sızıntısı onarımında uzmanlaşmıştır. Ekibimiz, doğru ve zamanında elektronik kaçak tespiti ve onarımı için gerekli tüm su kaçak tamir ekipmanlarına sahiptir. Su kaçağı kaynaklarını tespit edip teşhis edebilir, müşterisine bilgi ve onarım seçenekleri hakkında önerde bulunur.

%100 Su Kaçak Tespiti ve Onarımı için bizleri arayabilirsiniz.

TELEFON NUMARALARIMIZ:0542 786 30 71_ 0545 360 86 04

GENÇ EKİP TESİSAT , 7/24 hizmetinizdedir; tuvalet onarımı, tuvaletlerin tıkanması, sızan bir tuvaletin sabitlenmesi, tuvalet tesisatı ve değiştirme, ev ve ticari tuvaletlerdeki tuvalet sızıntısı onarımı dahil olmak üzere tuvalet onarımı yapmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.Sürekli tıkanan, sürekli çalışan ya da temizleme gücü olmayan bir tuvalete sahipseniz, GENÇ EKİP TESİSAT uzmanları, tuvaleti tamir ya da değiştirme işlemini gerçekleştirerek sorunu teşhis etmeye ve gidermeye yardımcı olur.

HİZMETLERİMİZ…

Lavabo, Klozet, Pissuvar, Banyo Batarya, Musluk, Tahret Musluğu, Mutfak Evye, Evye Bataryası, Duş Seti, Sifon, Küvet, Kabin ve Tüm Banyo Aksesuarlarının montajını yaptırabilirsiniz.

Su Tesisatı sorunu ortaya çıktığında 0542 786 30 71 -0545 360 86 04 nolu telefondan 7/24 arayabilirsiniz.

İstanbul’un bütün ilçelerinde, olduğu gibi Esenler ilçemizde de yaşanan tesisat sorunu cihazlarla kırmadan su kaçağı noktasal tespit sunmaktayız.Sektördeki gelişmeleri takip eden bir çok firma olmasına rağmen halen kırıp, dökmekle tesisat sorunlarına çözüm aramaktalardır.Artık kırmadan su kaçağı bulma esenler  ve bunun onarımı oldukça kolay ve sizi maddi olarak zorda bırakmayacak düzeydedir. Ufak su kaçakları büyük tadilat olmaktan çıkıp, sorununuzun büyük ya da küçük olmasının hiçbir önemi olmadan nokta tespit gerçekleştirilmektedir.  Esenlerde Sese duyarlı akustik dinleme cihazları yardımıyla uzman kadromuzla eski, yeni tesisatlar da oluşan su sızıntılarını nokta tespit ile bulup onarılmaktadır.

Bize Ulaşın!