Mimar Sinan Mahallesi Su Tesisatçısı

Esenler Mimar Sinan Tesisatçısı olarak Mimar Sinan Mah. 7/24 tuvalet tıkanıklığı açma-su kaçağı tespiti-gider tıkanıklığı açma ve sıhhi tesisat Hizmeti Vermekteyiz.Kaliteli ekibimizle tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı klozet tamiratı gibi sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz.Evinizde veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyoruz ve hızlı ve az maliyetle cözüme kavuşturuyoruz.

Esenler Mimar Sinan Su Kaçağı Bulma

Esenler Mimar Sinan Su Kaçağı Bulma servisi olarak Oruçreis 7/24 hizmet vermekteyiz.Alt kata sumu damlıyor duvarınızda nemlenme mi oluyor artık bunlar problem değil.Evinizin tesisatçısı olarak tecrübeli personellerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.Kameralı Su Kaçağı Bulma cihazlarımızla bir iki fayans kırarak su Kaçaklarını buluyoruz.

Esenler Mimar Sinan Su Kaçağı Tespiti

Esenler Mimar Sinan su Kaçağı Tespiti Evinizde Su kaçağından şüpheleniyorsanız en kolay çözüm yolu evinizde bulunan tüm muslukları kapattıktan sonra ana su vanasını kapatıp sayaç üzerinde ki numaraları not almanız.Yarım saat sonra tekrardan su vanasını kontrol edin eğer sayaçta değişme varsa evenizde temiz su kaçağı vardır.Sayaç numaralarını aydı herhangi bir değişme yoksa büyük bir ihtimal pis su kaçağı vardır.Evinizin Tesisatçısı olarak kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.Su Kaçağında neden bizleri tercih etmelisiniz cünkü kırmadan noktasal tespit yaparak sadece kacağın olduğu bölgeyi kırıyoruz.Sıradan bir tesisatçı kaçağı bulmak için evin çok yerinden fayans kırmaktadır.Buda siz değerli müşterilerimizde maddiyat yükü olarak geri dönüyor.Esenler Mimar Sinan Su Kaçağında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside çağırmış olduğunuz firmanın cihazlarla su kaçağı kontrolü yapması.Çünkü su Kaçağı cihazı kullanmadan yapılan tamiratlarda evinizde oluşak kırım daha fazla olucağı için buda sizlere maddiyat olarak geri dönücektir.Biz Evinizin Tesisatçısı olarak son teknolojik cihazlar kullandığımız için 1 fayans kırımı ile su kaçağını buluyoruz.Mimar Sinan su tesisatçısı olarak  Sıhhi tesisat alanında son teknoloji sistemler kullanarak en iyi hizmeti ve en uygun fiyatlarda vermekteyiz. Her türlü su tesisat arızası ve tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisat tamiri, lavabo tamiri ve montajı, su tesisatı temizleme, vana tamiri ve montajı, batarya tamiri ve değişimi, tıkanıklık açma, WC gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, rezervuar tamiri ve montajı, pis su gideri açma, görüntülü ve kırmadan gider açma, banyo tesisat tamiri ve tadilatı gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Ayrıca doğalgaz tesisatı arıza ve tamiri, doğalgaz tesisat bakımı ve döşeme, doğalgaz tesisat montajı ve değişimi, kalorifer tesisatı tamiri ve bakımı, kalorifer tamiri, kalorifer tesisatı temizleme, petek temizleme, kalorifer boru değişimi, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan montajı ve temizliği, kalorifer tesisatı projelendirme gibi doğalgaz tesisatı üzerine her konuda kaliteli çözümler üretmekteyiz.  Mimar Sinan su tesisatçısı olarak gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vererek güven kazanmaktayız..Esenler Mimar Sinan tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Esenler semtine servisimiz vardır.

Mimar Sinan Su Arıza Tespiti

Esenler Mimar Sinan tesisatçı paslanan ve su kaçıran borularda su kaçağı tespiti yapabilir. Oksitlenen su borusunun tamiri işlemlerinde bize danışabilirsiniz. Ömrü tamamlanmasından dolayı değiştirilmesi esastır. Suyu kaçırmasının belirtileri boru içinde su miktarı baz alınarak basınç testleri ile yapılabileceği gibi suyu sesli halde dışarı sızdırıyorsa ses detektörleri yardımı ile konumlarını bulabiliriz. Tamiratın ve alakalı arızalanmış su borusunda değişimin yapılması ve sızdırma yapmamasına yönelik testleri de dikkatli şekilde yapmaktayız. Esenler Mimar Sinan tesisatçı yerden ısıtmalı peteklerde kimyasal temizleyici kullanarak petek temizliği yapmaktadır. Panel veya dökme peteklerdeki kirlerin alınması ve suyunun temizlenmesi dahil hepsi için bizi arayabilirsiniz. Tek başına peteğe dökülecek bir ürün solüsyon çalışması yapmıyoruz. Aktarımları cihaz ile basınçlı formatta yapıp, aynı hızda sürekli devir daim yapılarak çekilmesi yapılır. Petek katmanlarındaki kirleri temizleyecek olan ürünümüz ise çok geçmeden kirli tabakaların cihazda sabitlenmesini sağlar. Tertemiz şebeke suları ile koruma amaçlı ek sıvı enjekte ederiz ve içten korumayı olanaklı hale getiririz. Petek içindeki su sıcaklığının artırılması yanı sıra sıcaklığı elde etmede tasarruf gibi olumlu yan etkilerde binanıza gelebilir.

Esenler Mimar Sinan tesisatçı lavabo kanalında sıkışan yemek artıklarını veya saçların temizlenmesinde tıkanıklık açma ekibini arayınız. Uzun örgü şişi kullanarak sistemlerin delinmesi riskini almayınız. Matkap cihazı boyutlarında ve içinden spiral tel çıkartan, cihaz ile hareketlendiren bir aparat ile işlemin yapılmasından tutunda yoğun basınçlı su ile yıkanarak lavabo hatlarının kırılmadan açılması dahil hepsi için bizi arayınız.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal Kamera Kullanarak Bir Kaçak Araştırması , Sıcaklık Farklarını İnceleyerek Kaçakların Bulunmasını Mümkün Kılar. Termal Kamera , Kaçakları Hızlı Ve En Uygun Şekilde Aramak İçin Sıcaklık Değişimlerinden Kaynaklanan Kızılötesi Radyasyonu Çok Yüksek Hassasiyetle Kaydeder!Müşterilerimiz İçin Her Yıl Yüzlerce Su Kaçağı Tespit Gerçekleştirmektedir. Termal Kamera Desteği İle Sıcak Su Hatlarında Oluşan Su Sızıntıları Noktasal Bulmayı Mümkün Kılar, Termal Kamera Su Kaçağı Tespit İşlemi Evinizde Hiç Bir Yeri Kırıp Dökmeye Gerek Duymadan Noktasal Su Kaçağı Bulma Olanağı Sağlar Buda Dairenizde Olası Tadilat Gibi Dertlerden Sizleri Hem Maliyet Yönünden Hemde Evinizde Bir Kaç Günlük Çalışmadan Kurtaracaktır.

Bize Ulaşın!