Fevzi Çakmak Mahallesi Su Tesisatçısı

GENÇ EKİP Tesisat kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile İstanbul merkez  Anadolu ve  Avrupa yakaların’da tesisat işleri yapmaktadır. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti tamiri konusunda siz değerli müşterilerine deneyim ve tecrübe ile hizmet sunmaktadır.

Soğuk sıcak su tesisatı, atık su giderleri, pis su giderleri, kırmadan dökmeden su kaçaklarının tesbit edilip onarılması, gider tıkanıklıklarının tam otomatik robotlarla görüntülenip açılması, her türlü su kaçak ve sızıntısının tesbit edilip tamir edilmesi konusunda son teknolojiyi kulanarak  hizmet vermektedir.

GENÇ EKİP tesisat Olarak BAYRAMPAŞA  İlçesiyle Başladığımız Hizmete Bugün Tüm Avrupa ve anadolu Yakası İle Devam Ediyoruz.

Sektörün gelişiminden bahsetmek ve kırmadan su kaçağı tespiti bulma konusunda siz değerli dostlarımızı da bilgi sahibi yapmak istiyoruz.

 Geçmiş yıllarda teknolojik cihazlar sektörde kullanılmadığı için su kaçağının tespit edilmesi de çok daha zor oluyordu. Genellikle ses dinleme ya da fiziksel temas ile bir tahmin yapılıyor ve buna göre ilgili nokta kırılarak su kaçağına ulaşılıyordu.Şimdi ise öyle değil tek bir  nokta kırılarak sonuca ulaşabiliyoruz. Verilen hasarın çok büyük olması insanları sektörden uzaklaştırdı diyebiliriz ancak yenilikçi firmalar bu sorunu ortadan kaldırmak ve kaçak tespitini daha profesyonel bir şekilde yapabilmek için teknolojinin desteğini arkasına almayı tercih ediyor.

Bu cihazlar sayesinde süreç de çok daha hızlı işliyor ve su kaçağının tespit edilmesinin yanı sıra sorunun çözümü de daha hızlı bir şekilde yapılıyor. Bu desteği göz ardı etmek mümkün değil ve yenilikçi bir firma olarak bu cihazları hali hazırda kullanmaya devam ediyoruz. Zaman kaybı yaşatmamak ve sorunlarınızı en hızlı sürede çözüme kavuşturmak adına buradayız. Yaşam alanlarınızdaki su kaçakları için sizler de hiç vakit kaybetmeden firmamıza ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sektörde daha fazla insana ulaşmak ve müşteri portföyümüzü belli oranda genişletebilmek adına çok daha uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi tercih ediyoruz. Amacımız sizi ekonomik anlamda da memnun edebilmek ve taleplerinize yanıt verebilmektir. Fiyatlarımızı aşağılara çekerken kalite standartlarını da bir üst seviyeye taşıyor ve her geçen gün çıtayı biraz daha yükseltiyoruz. Online adresimiz üzerinden çalışmalarımızı takip edebiliyor ve firmamız hakkında çok daha fazla bilgi edinebiliyorsunuz. Ekonomik rakamlar ile kaliteyi satın almak ve kırmadan su kaçağı tespiti için randevularınızı oluşturmak adına dilediğiniz an firmamızı arayabilirsiniz.Su tesisatı ile ilgili sorunlarda ve yaşam alanlarınızda meydana gelen su kaçağı gibi sorunlarda profesyonel destek sunmaya ve çözümler üretmeye devam ediyoruz. Kullandığımız cihazlar bizleri olduğu gibi müşterilerimizi de fazlasıyla tatmin ediyor. Teknolojinin desteği yadsınamaz ve sektörü bir adım ileriye taşıyan bu cihazlar sayesinde daha kaliteli hizmet sunmak da mümkün hale geldi diyebiliriz. Kamera sistemleri ve özel üretim robot cihazlar sayesinde su kaçağını tespit etmek ve bu sorunlara çözüm üretmek çok daha kolay. Firmamızdan hizmet aldığınız takdirde bu kalite de sizleri bekliyor olacaktır. Alacağınız hizmet karşılığında ödeyeceğiniz tutar da diğer firmalara nazaran çok daha uygun.

Kırmadan tıkanıklık açma hizmetini daha kaliteli bir şekilde sunmanın yanı sıra daha ekonomik rakamlar ile sunmayı tercih eden bir firmayız. İnsanların bu sektöre karşı olumsuz bir bakış açısına sahip olduklarını biliyor ve bu bakış açısını olumluya çevirmek adına da elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Yaşam alanlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeden çalışmalarımızı yürütüyor ve hızlı bir şekilde su kaçağını tespit ederek ortadan kaldırıyoruz. Sorunun nedenini tespit etmek önemli ve bunu kameralar ile daha kolay bir şekilde yapıyoruz. Hemen ardından çözüm üretmek için robotlar devreye giriyor ve kaçak sorunu kısa sürede ortadan kaldırılıyor. Sizler de bu tür sorunlar ile karşı karşıya geldiğiniz takdirde hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Gün içerisinde çalışma arkadaşlarımız verdiğiniz adrese ulaşarak ilgili hizmeti sorunsuz bir şekilde sunacaktır. Yaptığımız çalışmaları dilerseniz web sitemiz üzerinden takip edebilir ve bu sayede firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Kaliteyi, çok daha uyguna sunan özel bir firma olduğumuzu da ifade etmek isteriz.Tesisat kaynaklı sorunlar nedeniyle yaşanan su kaçağı, yaşam alanlarınıza büyük ölçüde zararlar verecek ve görsel olarak da rahatsız edici bir durum yaratacaktır. Özellikle sızan su, duvarlarınızda lekelenmeyi de beraberinde getirecek ve ilgili bölgenin yıpranmasına neden olacaktır. Su kaçağı bulma konusunda çok farklı yöntemler mevcut ancak amatör yöntemleri tercih ederek sonuca ulaşmanız ne yazık ki mümkün değildir. Fiziksel temas ya da dinleme yöntemi her zaman işe yaramayabilir. Sahip olduğumuz teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağı bulma eylemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Su kaçağının tespitinde kullandığımız cihazlar, son dönemde sektörde birçok firma tarafından tercih edilen özel cihazlardır. Bu cihazlar bizim işimizi fazlasıyla kolaylaştırıyor ve zaman kaybını da belli oranda engelliyor.Su kaçağını tespit etmek için dinleme cihazlarını kullanıyoruz. Bu cihazlar işimizi daha kolay ve daha profesyonel bir seviyeye taşıyor. Kaçağın yerini tespit etmek için kullandığımız bu cihazlar, süreci de daha hızlı bir hale getiriyor.

Tahribatı kontrol altında tutmak ve bu konu hakkında da yeterli bilgiye sahip olmak için de kameralı sistemlerden faydalanıyoruz. Görüntüleme işlemi de yeni dönemde bu cihazlar sayesinde daha basit bir hal almış durumda.

Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde sizler de kaliteyi daha kusursuz bir şekilde satın alacak ve profesyonelliği tam manasıyla hissedeceksiniz. Su kaçağı bulma hizmetinde olduğu gibi yaşam alanlarınızın farklı sorunlarında da teknolojiden yardım alıyor ve süreci çok daha kusursuz bir hale getiriyoruz.

Fiyatlarımız ise diğer firmalardan daha uygun ve bu konuda da daha mütevazı davranmaya hassasiyet gösteriyoruz. Sizler de iletişime geçebilir ve uygun bir tariherandevularınızı alabilirsiniz.Su tesisatı, bir yaşam alanı için büyük önem taşıyor ve hatta kimi zaman ‘’Can damarı’’ olarak da nitelendirilebiliyor… Burada meydana gelebilecek herhangi bir sorun tek bir alanı değil, birçok alanı olumsuz etkileyecek ve sorunlara neden olacaktır. Mutfak ve banyolar ile başlayalım istiyoruz… Yaşam alanlarımızın en çok ziyaret edilen ve gün içerisinde sık kullanılan bu adresleri, tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya gelmenize neden olabiliyor. Kimyasal ilaç kullanımı ilk etapta akla gelen çözümdür fakat amatörce bir hamle ile borulara zarar verebilir ve kaçağın büyümesine neden olabilirsiniz. Pompalar kimi zaman işe yarar ve özellikle hafif çaptaki tıkanıklık durumunda birçok kişi bu ürünü tercih etmektedir.Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti ile sektöre damga vurmaya devam eden firmamız, beklentilerinize profesyonel bir şekilde yanıt veriyor.

Lavabo tıkanıklığı gibi durumlarda kesinlikle profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekiyor. Sorunu en kısa sürede çözeceğimizin garantisini veriyor ve bu hizmeti sizlere sağlıyoruz.Lavabolar, kullanım alanlarına göre değişiklik gösteriyor ve tıkanıklık nedenleri de buna bağlı olarak farklılık gösterecektir. Mutfak lavaboları genellikle meyve, sebze ve yemek artıkları nedeniyle tıkanabiliyor. Tuvaletlerinizde kullandığınız lavabolar ise kıl birikmesi nedeniyle tıkanabiliyor. Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almak için sizler de dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Tıkanıklığın nedeni ne olursa olsun en kısa sürede harekete geçiyor ve sunduğumuz çözüm önerileri ile birlikte sorunu ortadan kaldırıyoruz. Lavabo tıkanıklığının yanı sıra gider açma, su kaçağı tespiti ve daha birçok farklı sorun için de bizlerden yardım alabilirsiniz. Kaliteyi daha ucuza ve daha hızlı bir şekilde sunmak adına buradayız…

Yorum yapınKombilerinizin periyodik bakımını yaptırırken peteklerinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Petek temizliği ile birlikte kombilerinizden elde edeceğiniz verim de belli oranda artıyor. Bu işi yapan profesyonel firmalardan bir tanesiyiz ve müşterilerimize bu hizmeti düzenli olarak almaları gerektiğini de hatırlatıyoruz. Kirli petekler, ısınma sorununu da beraberinde getirecek ve daha da kötüsü yüksek faturalar ile karşı karşıya gelmenize neden olacaktır. Petek temizliği ve bunun periyodik olarak gerçekleştirilmesi için sizler de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Taleplerinize en hızlı ve en profesyonel şekilde yanıt verebilmek adına buradayız ve bunu da en iyi şekilde yerine getiriyoruz.Bu şartı yöneliyor ve müşterilerimize hatırlatmaya da devam ediyoruz. Bazı firmalar, kombi bakımını yaparken petek bakımını ihmal ediyor ve bu da alınan hizmetin kalitesizliğini ortaya koyuyor.

Petek temizliği profesyonel bir şekilde yapılmalıdır ve tam temizlik ile birlikte elde edeceğiniz verim de çok daha yüksek olacaktır.Petek temizliği için firmamızı tercih ettiğinizde alacağınız hizmet kalitesi de çok daha yüksek olacaktır. Çalışma arkadaşlarımızın kullandığı ve Avrupa standartları seviyesinde olan özel cihazlar ile birlikte temizlik çalışmaları daha profesyonel bir hal alıyor. Ön yargılarınızı ortadan kaldırmak adına fiyat politikamızı da sizinle paylaşmak istiyoruz.Sektördeki diğer firmaların sunduğu rakamlara göre çok daha uygun rakamlar sunduğumuzu düşünüyoruz. Araştırmalarınızı bu bağlamda yaptığınızda sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Kaliteyi daha ucuza sunan bir firma ile karşı karşıyasınız ve petek temizliğinde olduğu gibi sunduğumuz diğer hizmetlerde de bu farkı daha net bir şekilde hissedeceksiniz. Dilediğiniz an iletişime geçebilir ve randevu için talebinizi oluşturabilirsiniz.işisel bakım için gün içerisinde sık sık ziyaret ettiğimiz banyolarımız, gider tıkanıklığı ya da lavabo tıkanıklığı ile işlevini bir süreliğine yitirebiliyor. Banyo açma hizmeti sunan birçok firma var ancak insanlar bu firmalara ön yargılı yaklaşıyor ve yüksek rakamların yanı sıra etrafın kırılıp dökülmesini de istemiyorlar. Haklı olduğunuzu düşünüyoruz ancak bu tür hizmet süren firmalar artık tarihe karıştı çünkü yeni nesil banyo açma hizmetlerinde bu tür sorunlar karşınıza çıkmıyor ve daha da önemlisi kısa sürede gerekli müdahaleler yapılarak zaman kaybı da yaşamıyorsunuz.Masraf yapmamak için kimyasal kullanarak gider açma yöntemlerini tercih ediyorsunuz ya da bir tel yardımı ile ilgili bölgeye müdahale ederek bu tıkanıklığı gidermeyi deniyor olabilirsiniz ancak bu tür müdahaleler ne yazık ki zararlı olacak ve uygulama sonrası fayda sağlamadığını sizler de göreceksiniz. Amatör müdahalelerden kaçınmanızı ve vanalarınızı kapatıp bizlere haber vermenizi tavsiye ediyoruz.

Banyo açma hizmeti ile birlikte geniş kitlelere ulaşmayı başaran firmamız, giderlerin tıkanıklığını en kısa sürede ortadan kaldırıyor ve banyolarınızı kullanıma yeniden açıyor. Profesyonel bir şekilde yaklaştığımızı belirtmek isteriz ve kullandığımız cihazları da web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Teknolojinin desteğini sizlere de hissettiriyor ve tüm uygulamalarda bu teknolojiyi eksiksiz bir şekilde kullanıyoruz. Tıkanıklığın sebebi belirlendikten sonra uygun yöntem ve ürün tercihi ile birlikte dakikalar içerisinde sonuca gitmeyi de başarıyoruz. Başarımızı paylaşmak ve sorunlardan kısa sürede kurtulmak isterseniz eğer sizler de sektörün köklü firmasına gün içerisinde ulaşabilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız vakit kaybetmeden verdiğiniz adrese ulaşacak ve en hızlı şekilde hizmet sunacaklardır. Ödeyeceğiniz rakamlar da diğer firmalara nazaran çok daha uygundur.Kişisel bakım için gün içerisinde sık sık ziyaret ettiğimiz banyolarımız, gider tıkanıklığı ya da lavabo tıkanıklığı ile işlevini bir süreliğine yitirebiliyor. Banyo açma hizmeti sunan birçok firma var ancak insanlar bu firmalara ön yargılı yaklaşıyor ve yüksek rakamların yanı sıra etrafın kırılıp dökülmesini de istemiyorlar. Haklı olduğunuzu düşünüyoruz ancak bu tür hizmet süren firmalar artık tarihe karıştı çünkü yeni nesil banyo açma hizmetlerinde bu tür sorunlar karşınıza çıkmıyor ve daha da önemlisi kısa sürede gerekli müdahaleler yapılarak zaman kaybı da yaşamıyorsunuz.

Masraf yapmamak için kimyasal kullanarak gider açma yöntemlerini tercih ediyorsunuz ya da bir tel yardımı ile ilgili bölgeye müdahale ederek bu tıkanıklığı gidermeyi deniyor olabilirsiniz ancak bu tür müdahaleler ne yazık ki zararlı olacak ve uygulama sonrası fayda sağlamadığını sizler de göreceksiniz. Amatör müdahalelerden kaçınmanızı ve vanalarınızı kapatıp bizlere haber vermenizi tavsiye ediyoruz.

Banyo açma hizmeti ile birlikte geniş kitlelere ulaşmayı başaran firmamız, giderlerin tıkanıklığını en kısa sürede ortadan kaldırıyor ve banyolarınızı kullanıma yeniden açıyor. Profesyonel bir şekilde yaklaştığımızı belirtmek isteriz ve kullandığımız cihazları da web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Teknolojinin desteğini sizlere de hissettiriyor ve tüm uygulamalarda bu teknolojiyi eksiksiz bir şekilde kullanıyoruz. Tıkanıklığın sebebi belirlendikten sonra uygun yöntem ve ürün tercihi ile birlikte dakikalar içerisinde sonuca gitmeyi de başarıyoruz. Başarımızı paylaşmak ve sorunlardan kısa sürede kurtulmak isterseniz eğer sizler de sektörün köklü firmasına gün içerisinde ulaşabilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız vakit kaybetmeden verdiğiniz adrese ulaşacak ve en hızlı şekilde hizmet sunacaklardır. Ödeyeceğiniz rakamlar da diğer firmalara nazaran çok daha uygundur.Kişisel bakım için gün içerisinde sık sık ziyaret ettiğimiz banyolarımız, gider tıkanıklığı ya da lavabo tıkanıklığı ile işlevini bir süreliğine yitirebiliyor. Banyo açma hizmeti sunan birçok firma var ancak insanlar bu firmalara ön yargılı yaklaşıyor ve yüksek rakamların yanı sıra etrafın kırılıp dökülmesini de istemiyorlar. Haklı olduğunuzu düşünüyoruz ancak bu tür hizmet süren firmalar artık tarihe karıştı çünkü yeni nesil banyo açma hizmetlerinde bu tür sorunlar karşınıza çıkmıyor ve daha da önemlisi kısa sürede gerekli müdahaleler yapılarak zaman kaybı da yaşamıyorsunuz.

Bize Ulaşın!