Fatih Mahallesi Su Tesisatçısı

GENÇ EKİP  su tesisatçısı olarak  Sıhhi tesisat alanında son teknoloji sistemler kullanarak en iyi hizmeti ve en uygun fiyatlarda vermekteyiz. Her türlü su tesisat arızası ve tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisat tamiri, lavabo tamiri ve montajı, su tesisatı temizleme, vana tamiri ve montajı, batarya tamiri ve değişimi, tıkanıklık açma, WC gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, rezervuar tamiri ve montajı, pis su gideri açma, görüntülü ve kırmadan gider açma, banyo tesisat tamiri ve tadilatı gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Ayrıca doğalgaz tesisatı arıza ve tamiri, doğalgaz tesisat bakımı ve döşeme, doğalgaz tesisat montajı ve değişimi, kalorifer tesisatı tamiri ve bakımı, kalorifer tamiri, kalorifer tesisatı temizleme, petek temizleme, kalorifer boru değişimi, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan montajı ve temizliği, kalorifer tesisatı projelendirme gibi doğalgaz tesisatı üzerine her konuda kaliteli çözümler üretmekteyiz.GENÇ EKİP su tesisatçısı olarak gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vererek güven kazanmaktayız..Firmamız sıhhi tesisat( su tesisatı, su arızası ) gibi alanlarda faliyet göstermektedir. musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj,kılozet içtakım deyisimi petek montaj gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaclarını karşılıyor. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz tadilat işleri yapılır

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su arızası ) gibi alanlarda faliyet göstermektedir. kırmadan kanal açma tuvalet açma lavabo açma pimaş tıkanıklıgı açma pis su gideri tıkanıklıgı açma Kalorifer tesisatı, kombi petek bakımı, musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj,kılozet içtakım deyisimi petek montaj gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaclarını karşılıyor. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz

Bütün Tesisat İşleriniz İtina ve Özenle Yapılır.GENÇ EKİP SU tesisatçı olarak kırmadan cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve petek temizleme gibi profesyonel su tesisat hizmeti veriyoruz. Tesisatçı firmamızda gelişmiş teknolojiye sahip cihazlar kullanılarak ev ve iş yerlerinde servis verilmektedir.

Kırma Dökme Olmadan Cihazla Hizmet

GENÇEKİP su tesisatçısı iş arkadaşlarımız ile rezervuar suyu açılırken klozette su taşkını meydana gelmesi veya atık suyun klozetten gidememesi şikâyeti için su tesisatı firmamızı arayabilirsiniz. Burgulu bir düzene sahip mekanik kol ile mevcut klozet es sistemindeki maddeleri orada kalmaktan kurtarabilir ve devamı içinde kanallardan başlayarak robot açıcıların kullanılması ile eksik çalışma yerine daha iyisinin uygulanması hedefliyoruz. GENÇ EKİP SU tesisatçı atık boru içlerinden her kullanımdan sonra gelen sesleri isterseniz araştırabilir. İç duvarlardan geçen su kolonları buna sebep olabilir. Bazen akışı küçük de olsa engelleme özelliği sahip atıklar, sıkışan bazı nesneler sorunun faktörünü oluşturabilir. Bizim su tesisatçısı olarak uyguladığımız ise kılavuz ve atık kanalı, gider içi kameralarımız ile yaptığımız bazı gözlemler ile net anlamda görüntü alabilir ve bazı açıcılarımız ile tekrar sorunsuz hale getirilmesini sağlayabiliriz. Şu anda burada belirtmediğimiz ve sizin daireniz, ofisiniz, iş yerinizde mevcut başka sorunlar varsa bile bizi mutlaka arayınız. Çünkü kaliteli çözümü sizlere kampanyalı rakamlar ile sunmaya devam ediyoruz.

GENÇ EKİP SU tesisatçı ile banyo kanalı içinden suyun geri gelmesi, banyo atık suyunun koku yapması veya giderin yakınında zeminde oluşan bazı sızıntı ve kabarcıklar için tıkanıklık açma ve sızıntı yerini bulmak için kırma dökme olmadan çözüm üretmekteyiz. Bunu elde etmek için termal cihaz ile fayans etrafındaki derz bölgesine, kablolu kameralar ile de kanalları incelemek ve en uygun çözümleri bulmak gerekir ve biz hepsi için ideal oranda sizlere yardımcı olabiliriz.

Bize Ulaşın!